Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Pokaż panel boczny

Oferta naszego sklepu to także trwałe wodze, czyli jeden z najważniejszych elementów wyposażenia jeździeckiego. Produkujemy je z wytrzymałych materiałów, zapewniających trwałość, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Dostępne są zarówno w wersji gumowej – antypoślizgowej, parcianej – antypoślizgowej, jak i parcianej. Paski są stosunkowo cienkie, przez co bardzo dobrze układają się w dłoni.

Wodze, odpowiadające za bezpośredni kontakt z koniem, warto dopasować do preferowanego stylu jazdy. Służymy w tym zakresie profesjonalnym wsparciem, pomagając klientom w wyborze optymalnego rozwiązania. Wszystkie produkty wyposażone są w stopery, blokujące przesuwanie się wodzy oraz umożliwiające łatwą kontrolę ich długości. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa jeźdźcom, oferowane przez nas wodze wykonywane są z materiałów trwałych, odpornych na rozciąganie i przerwanie.

Wodze parciane

Jednym z podstawowych produktów o uniwersalnym zastosowaniu są wodze parciane. Wykonane są z wytrzymałej taśmy ze skórzanymi wykończeniami. Podobnie jak pozostałe modele posiadają skórzane stopery. Optymalna szerokość taśmy zapewnia pewny i komfortowy chwyt. Przeznaczone są dla osób poszukujących wodzy do codziennej, intensywnej jazdy. Ich niewątpliwą zaletą jest brak specjalnych wymagań w zakresie konserwacji.

Parciane antypoślizgowe wodze dla konia z kolei to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w każdej dyscyplinie jeździeckiej. Od poprzednio opisanego modelu odróżnia je materiał antypoślizgowy, którym paski są obszyte. Połączenie to minimalizuje przesuwanie się wodzy podczas jazdy, a także ułatwia lepszą kontrolę ich długości. Skórzane stopery, rozmieszczone na całej długości wodzy, wydatnie zwiększają właściwości antypoślizgowe tego modelu.

Wodze gumowe

Produktem polecanym przede wszystkim jeźdźcom uprawiającym skoki przez przeszkody są wodze gumowe. Zastosowanie połączenia wysokiej jakości skóry oraz gumowej powłoki zapewnia doskonałą wytrzymałość oraz minimalizuje ryzyko wypadnięcia wodzy z ręki. Sprzączki, wykonane ze stali nierdzewnej, odporne są na działanie wilgoci, a zastosowane rolki usprawniają zapinanie i odpinanie wodzy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów jeździeckich produkowanych przez Balotade. W naszym sklepie internetowym znajdziecie między innymi wodze westernowe, gumowe czy wodze parciane, które dostępne są w ciągłej sprzedaży. Zapewniamy bardzo szybką wysyłkę, a także profesjonalne wsparcie przy wyborze produktów z naszej oferty. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!