Balotade® – Producent i Hurtownia jeździecka

Jesteśmy producentem sprzętu jeździeckiego. Jako producent przykładamy najwyższą wagę do jakości naszych produktów w celu spełnienia wszystkich wymagań jeźdźca i konia. Mieścimy się w województwie zachodniopomorskim, w miejscowości Wysiedle, 90 km od miasta Szczecin.

Producent sprzętu jeździeckiego

Jako producent akcesoriów jeździeckich jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy z sklepami jeździeckimi. Oferujemy dostęp do platformy online, atrakcyjne ceny hurtowe produktów, oraz przystępne warunki współpracy. W naszej ofercie znajdują się ogłowia do jazdy konnej, naczółki, wodze, lonże, wędzidła, siodła, oraz wiele innych produktów dla jeźdźca i konia. Możemy także wyprodukować według wzoru wzoru zleceniodawcy dany produkt z wprowadzonymi modyfikacjami.

Hurtownia sprzętu jeździeckiego

Wszystkie sklepy jeździeckie które są zainteresowane współpracą oraz indywidualną ofertą produktowo-cenową prosimy o rejestracje za pomocą formularza. Po zweryfikowaniu danych przez naszych pracowników zostanie udzielony dostęp do cen hurtowych. Sklep po zalogowaniu przez klientów hurtowych będzie pokazywał ceny hurtowe. Po rejestracji dla klienta biznesowego udzielamy pozwolenia do użytkowania naszego zastrzeżonego znaku towarowego Balotade® w celu reklamowym. Udostępniamy także wszelkie niezbędne zdjęcia i opisy niezbędne do sklepu internetowego.

Umowa na wyłączność na dany region

Przy regularnych zamówieniach na kwoty hurtowe możemy zagwarantować wyłączność na dany region prowadzonej działalności. Więc jeśli są chcieliby Państwo zostać naszym przedstawicielem handlowym w swoim mieście jak np. Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań czy Olsztyn to zachęcamy do kontaktu z nami. Przy odpowiednio dużych zamówieniach możemy zagwarantować wyłączność nawet na poziomie wojewódzkim, np. na województwo mazowieckie, małopolskie czy pomorskie.