Wędzidła Rainbow

Pokaż Filtry

Kolejnym z naszych produktów są kiełzna Rainbow. Posiadają one tęczowe barwy i prezentują się wyśmienicie. Ich cena nie odbiega zbytnio od cen standardowych wędzideł, więc ich zamówienie nie wiąże się z dużym wydatkiem. Wszystkie wędzidła Rainbow posiadają właściwości hipoalergiczne, dzięki temu świetnie sprawdzą się dla wrażliwych koni.

Wędzidła Rainbow w kolorach tęczy.

Każde z wędzideł jest wyjątkowe i ma inny wariant kolorystyczny. Efekt Rainbow uzyskuje się w wyniku procesu zwanego pokrywaniem PVD. Przy wysokiej temperaturze pokrywamy stal nierdzewną tytanem, co pozwala uzyskać zjawiskowe barwy i oszałamiający efekt.

Wyjątkowe, niespotykane Wędzidła Rainbow.

Nasze wędzidła są wolne od farb i barwników. Zabarwienie jest w rzeczywistości naturalną reakcją spowodowaną zanurzeniem tytanu w elektrycznie naładowanej wodzie. Wszystkie tęczowe wędzidła z obrotowym pierścieniem będą miały małe, bezbarwne ślady na pierścieniach. To nie wada, to efekt unikalnej metody barwienia.

Każde Wędzidło Rainbow jest inne.

Każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Zależnie od przebiegu procesu i pozycji w której znajdowało się wędzidło kombinacja barw na każdej sztuce jest inna. Dzięki temu masz pewność że masz wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju przepiękne, tęczowe wędzidło.