Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Pokaż panel boczny

Czapraki dla konia, nazywane inaczej potnikami, to jeden z istotniejszych elementów wyposażenia jeździeckiego. Zapewniają nie tylko ochronę skóry zwierzęcia przed otarciami, ale także zabezpieczają materiał siodła przed działaniem końskiego potu. W naszej ofercie znajdziesz czapraki wszechstronne, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas jazdy rekreacyjnej, jak i wyczynowej.

Tym, co wyróżnia czapraki Balotade, jest materiał wykorzystywany do ich produkcji. Zapewnia właściwą wentylację, a tym samym przeciwdziała odparzeniom oraz urazom, jakie mogą powstać na grzbiecie konia. Dopasowany do anatomii wierzchowca kształt odpowiada za komfort użytkowania czapraka, a jednocześnie chroni przed przesuwaniem się materiału pod siodłem. Akcesoria dostępne są w rozmiarach Pony oraz Full.

Czaprak ujeżdżeniowy

Podstawowym elementem wyposażenia początkującego jeźdźca jest czaprak ujeżdżeniowy. Wykonywany jest z wysokiej jakości bawełny, która ma doskonałe właściwości wentylacyjne oraz chłonne. Jej naturalne pochodzenie minimalizuje ryzyko uczuleń i podrażnień skóry, co przekłada się na wysoki komfort zwierzęcia. Czaprak ujeżdżeniowy posiada odpowiednią grubość wypełniania, dzięki czemu zachowuje swój kształt przez długi czas.

Produkowane przez nas akcesoria łatwo można połączyć w zestawczaprak, ochraniacze i nauszniki. Wszystkie produkty komponują się ze sobą kolorystycznie, tworząc niepowtarzalny styl. Czapraki dostępne są w klasycznych barwach – czarnej, białej, niebieskiej oraz czerwonej. Dodatkowymi elementami ozdobnym są plecione sznurki w różnych kolorach i haftowane logo Balotade.

Czaprak na zawody

Jeśli wyczynowo uprawiasz jeździectwo, wybierz czaprak na zawody z naszej oferty. Doskonałym rozwiązaniem jest model Avero, klasyczny i grubo pikowany. Wykonany jest z mocnej bawełny, wypełnionej poliuretanową pianka o grubości 1 cala. Dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji czaprak idealnie układa się pod każdym siodłem, zachowując swój kształt i objętość przez długi czas. Czaprak skokowy posiada paski do przystuł zapinane na mocny rzep. Produkt można skompletować z nausznikami oraz ochraniaczami.

Poszukujesz wysokiej jakości akcesoriów jeździeckich? Skorzystaj z naszej oferty i wybierz czaprak z futerkiem bądź jego klasyczną wersję. Dostępny asortyment produkujemy z trwałych materiałów, biorąc pod uwagę zarówno bezpieczeństwo jeźdźca, jak i komfort zwierzęcia. Jeśli nie wiesz, na jaki czaprak się zdecydować – zapraszamy do kontaktu. W sklepie znajdziesz różnorodne modele oraz wersje kolorystyczne – czapraki niebieskie, czapraki czerwone, a także białe i czarne!