Naczółki

Pokaż Filtry

Naczółek dla konia to jeden z tych elementów rzędu, który pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną. To ogromnie istotne, niezależnie czy uprawiasz skoki przez przeszkody, czy jeździsz jedynie rekreacyjnie. Odpowiednio dobrany naczółek świetnie komponuje się z pozostałymi akcesoriami jeździeckimi, tworząc indywidualną, nowoczesną i spójną stylistykę. Jeśli szukasz trwałych i estetycznych naczółków – zapraszamy do sklepu Balotade.

Produkujemy naczółki dla koni z wysokiej jakości materiałów. Różnorodność rozmiarów pozwala na łatwe dostosowanie naczółka do większości standardowych ogłowi. W ofercie posiadamy rozmaitemodele naczółków, dzięki czemu dopasujesz je zarówno do swoich preferencji estetycznych, jak i pozostałych elementów wyposażenia jeździeckiego. Oprócz oryginalnego wyglądu, produkowane przez nas naczółki zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania.

Naczółek z kryształkami

Ogromną popularnością wśród naszych klientów cieszy się naczółek z kryształkami. Jest opadający i anatomicznie profilowany. Subtelna ozdoba z kryształków układa się w oryginalny wzór. Wyróżnikiem tego modelu jest między innymi miękkie podszycie oraz najwyższej jakości delikatna i trwała skóra. Balotade Crystal dostępny jest w kolorze czarnym lub brązowym z połyskującymi, srebrnymi kryształkami.

Jeśli preferujesz bardziej wyrazistą dekorację, doskonałym wyborem będzie naczółek Balotade Coral. Od wcześniej opisanego modelu odróżnia go między innymi kolor i kształt zastosowanych kryształków. W przypadku wersji Coral są to połyskujące, czerwone ozdoby w kształcie migdałów. Świetnie komponują się z naturalną skórą, dostępną – podobnie jak w Crystal – w odcieniach czarnych oraz brązowych.

Naczółek ozdobny

W ofercie Balotade znajdziesz również naczółek ozdobny Classic. To najbardziej podstawowy, a zarazem uniwersalny model. Jest anatomicznie profilowany, ale nie posiada żadnych dodatkowych dekoracji w postaci lśniących kryształków. Miękkie podszycie zapewnia optymalny komfort konia, a zróżnicowana długość pozwala dopasować to akcesorium do rozmiaru zwierzęcia. W ofercie posiadamy naczółki Pony, Cob oraz Full.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, w której znajdziecie nie tylko naczółki dla koni, ale także inne akcesoria jeździeckie, produkowane od wielu lat przez naszą markę. Zapewniamy ekspresową wysyłkę – w ciągu 24 godzin od zamówienia. Szczegółową charakterystykę poszczególnych produktów oraz dostępne wersje kolorystyczne zamieszczamy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!