Napierśnik skokowy Balotade® X

599,99 

Darmowa dostawa od 300 zł

  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24h

Napierśnik skokowy Balotade® X wykonany z miękkiej lecz wytrzymałej bawolej skóry. Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających jeźdźcach. Dzięki stosunkowo szerokiej, skórzanej wstawce w kształcie litery X przylegającej do piersi konia na odpowiedniej wysokości i mocowanej podwójnie po obydwu stronach siodła, tego typu napierśnik zapobiega przesuwaniu się siodła podczas skoków nawet przy dużej wysokości przeszkód.

Pięciopunktowe zapięcie z możliwością regulacji umożliwia bardzo precyzyjne dopasowanie napierśnika nawet dla koni o niestandardowej budowie. Dzięki temu siodło leży bardzo stabilnie na grzbiecie konia i nie przesuwa się podczas skoków. Napierśnik jest anatomiczny, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do konia i zapewnia maksymalną swobodę.

Napierśnik skokowy Balotade X podpina się do popręgu za pomocą karabińczyka i może być łatwo wypięty w tym punkcie podobnie jak wytoczek. Zapięcie biegnące do siodła posiada z dwóch stron elastyczną wstawkę odporną na rozciąganie, która zapewnia koniowi maksymalny komfort ruchu.

Dla jeszcze większej wygody zastosowaliśmy miękkie podszycia tam gdzie końska skóra jest najbardziej narażona na otarcia. Wszystkie metalowe części wykonane są ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.

Napierśnik skokowy Balotade X dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, jasnobrązowym i brązowym.

W ofercie dostępne są trzy rozmiary: Pony, Cob i Full

Informacje dodatkowe

Kolor: Nie wybrano

, ,

Rozmiar: Nie wybrano

, ,

Producent: Nie wybrano

Poinformuj mnie kiedy produkt będzie dostępny.