Nauszniki dla konia

Pokaż Filtry

Nauszniki dla konia to nie tylko element dekoracyjny, z jakim są najczęściej kojarzone. Odgrywają znacznie ważniejszą rolę, stanowiąc ochronę zwierzęcia przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi czy owadami. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne nauszniki, które doskonale wpisują się zarówno w funkcję estetyczną, jak i zabezpieczającą.

Nauszniki ochronne przeznaczone są również dla koni o nerwowym usposobieniu. Delikatnie tłumią dźwięki otoczenia, co bezpośrednio wpływa na wyciszenie i uspokojenie zwierzęcia. Mają również niewątpliwy walor dekoracyjny, na który wpływa najwyższa jakość wykonania, zróżnicowana kolorystyka oraz ergonomiczny kształt, dopasowany do końskich uszu.

Nauszniki dla konia

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Z wyjątkową troską podchodzimy do komfortu oraz należytej ochrony zwierzęcia, dlatego też wszystkie akcesoria, jakie znajdziecie w naszym sklepie, wyróżnia zastosowanie surowców naturalnego pochodzenia, cechujących się delikatnością i przewiewnością.

Komfort użytkowania zapewnia także doskonałe dopasowanie się do kształtu uszu konia oraz mocne przyleganie. Wpływa to na należytą ochronę przed owadami, które w sezonie letnim drażnią i rozpraszają zwierzę. Materiał zapewnia także pełne zabezpieczenie przed wiatrem. Dostępne nauszniki łączą się pod względem estetyki i koloru z oferowanymi ochraniaczami i czaprakiem, jakie również posiadamy w sprzedaży.

Nauszniki dla konia wymiary

Jakie wybrać nauszniki dla konia? Wymiary oferowanych przez nas produktów dopasowane są do wielkości konia. W sprzedaży posiadamy wersję Pony oraz Full. Jeśli nie wiecie, który model będzie odpowiedni – zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w wyborze nauszników. Akcesoria te produkujemy w czterech wersjach kolorystycznych – czarne są modelem najbardziej uniwersalnym, natomiast czerwone, niebieskie oraz białe doskonale sprawdzają się podczas wyjątkowych okazji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej nauszniki dla konia. Gwarantujemy najwyższą jakość akcesoriów, a także szybką wysyłkę kurierem lub do paczkomatu. Dostępność poszczególnych produktów sprawdzicie na stronie internetowej Balotade, gdzie publikujemy także ich szczegółowy opis oraz dostępne rozmiary i wersje kolorystyczne. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!