Kantar Balotade® Flaffy

49,99 

Darmowa dostawa od 300 zł

  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24h

Kantar Balotade® Flaffy został podszyty miękkim futerkiem. Dzięki użyciu futra na potylicy, oraz w części nosowej skutecznie chroni przed otarciami i podrażnieniami.

Dostępny w rozmiarze SHETTY na małe kuce, PONY na kuce, COB na konie średniej wielkości, oraz FULL na duże konie. Dzięki temu będzie pasował praktycznie na każdego konia. Wystarczy, że wybierzesz jedną z czterech opcji.

Ogromna możliwość regulacji kantara.

Posiada 5-stopniową regulację wielkości zarówno części potylicznej. Wielkość można regulować także w części nosowej. Dzięki temu bez problemu dopasujesz go do większości koni.

Wysoka jakość wykonania kantarka z futerkiem.

Sam kantar stworzony został z wysokiej jakości nylonu. Zapewnia mu to wystarczającą wytrzymałość do tego, aby np. prowadzić na nim konia. Jednak w przypadkach niebezpiecznych, czyli np. podczas zahaczenia się lub innego przykrego incydentu kantar nie będzie sprawiał problemów i koń w powinien z łatwością się oswobodzić. Pasek podgardla zapinany jest na wytrzymały karabińczyk. Okucia natomiast wykonane zostały ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Dzięki temu są odporne na rdzę, a sam kantar będzie mógł służyć latami.

Miękkie, chroniące nos i głowę futerko.

Kantar został podszyty miękkim, sztucznym futerkiem. Konie je uwielbiają i chętnie noszą nasze kantary. Dzięki temu możliwe jest oferowanie go w bardzo atrakcyjnej cenie, a samo futerko jest łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

 

Informacje dodatkowe

Kolor: Nie wybrano

, , , ,

Rozmiar: Nie wybrano

, , ,

Producent: Nie wybrano

Poinformuj mnie kiedy produkt będzie dostępny.