Kantar Balotade® Comfort

59,99 

Darmowa dostawa od 300 zł

  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24h

Kantar Balotade® Comfort został podszyty miękkim futerkiem. Dzięki użyciu futra na potylicy, w części nosowej, oraz po bokach pyska skutecznie chroni przed otarciami i podrażnieniami.

Dostępny w rozmiarze PONY na kuce, COB na konie średniej wielkości, oraz FULL na duże konie. Dzięki temu będzie pasował praktycznie na każdego konia z wyjątkiem tych naprawdę małych. Wystarczy, że wybierzesz jedna z trzech opcji.

Ogromna możliwość regulacji kantara.

Posiada 3-stopniową regulację w części potylicznej, po obu stronach głowy. Dodatkowo jest także możliwość regulacji części nosowej. Dzięki temu świetnie dopasowuje się do większości koni. Odróżnia go to znacznie od innych kantarów na rynku. Jest bardziej uniwersalny i łatwiej go dopasować do indywidualnych potrzeb konia.

Wysoka jakość wykonania kantarka z futerkiem.

Sam kantar stworzony został z wysokiej jakości nylonu. Zapewnia mu to wystarczającą wytrzymałość do tego, aby np. prowadzić na nim konia. Jednak w przypadkach niebezpiecznych, czyli np. podczas zahaczenia się lub innego przykrego incydentu kantar nie będzie sprawiał problemów i koń w powinien z łatwością się oswobodzić. Pasek podgardla zapinany jest na wytrzymały karabińczyk. Okucia natomiast wykonane zostały ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Dzięki temu są odporne na rdzę, a sam kantar będzie mógł służyć latami.

Miękkie, chroniące nos i głowę futerko.

Kantar został podszyty miękkim, sztucznym futerkiem. Konie je uwielbiają i chętnie noszą nasze kantary. Dzięki temu możliwe jest oferowanie go w bardzo atrakcyjnej cenie, a samo futerko jest łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

 

Informacje dodatkowe

Kolor: Nie wybrano

, , , , , , ,

Rozmiar: Nie wybrano

, ,

Producent: Nie wybrano

Poinformuj mnie kiedy produkt będzie dostępny.