Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Pokaż panel boczny

W ofercie Balotade znajdziecie różnorodne strzemiona, dopasowane do siodła, jakiego używacie, a także stylu jazdy. Wykonywane są zarówno z metalu, jak i aluminium. Dzięki ogromnej odporności na rdzewienie czy uszkodzenia, strzemiona są elementem na tyle trwałym, że nie wymagają częstej wymiany. Oferowane przez nas produkty zapewniają maksymalną stabilizację stopy, zapobiegając jej przesuwaniu się podczas jazdy.

Produkujemy strzemiona w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu stają się jednocześnie efektownym elementem ozdobnym. Wszystkie dostępne produkty oferowane są w standardowym rozmiarze 12 cm. Z ich dokładną specyfikacją możecie zapoznać się na naszej stronie internetowej, na której dostępne są wszystkie sprzedawane strzemiona skokowe. Zapewniamy ekspresową wysyłkę w ciągu 24 godzin.

Strzemiona aluminiowe

W ofercie znajdziecie między innymi wysokiej jakości aluminiowe Balotade Solid. Ich wyróżnikiem jest lekkość, przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałości. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji, gdyż aluminium odporne jest na korozję. Są doskonałym wyborem niezależnie od dyscypliny, jaką uprawiacie, jednak najlepiej sprawdzają się podczas skoków.

Wyposażone są w szeroką stopkę z podłożem typu „tarka”, które jest gwarancją doskonałej stabilizacji stopy, nawet podczas szybkiej jazdy w deszczowych warunkach. Zapewniają bezpieczeństwo jeźdźcom i eliminują ryzyko łapania równowagi na wodzach czy szyi konia, co ma szczególne znaczenie podczas pokonywania przeszkód. Strzemiona aluminiowe produkowane są w metalicznych kolorach czerwonym i niebieskim.

Strzemiona bezpieczne

Osobną kategorią produktów, jaką znajdziecie w naszym sklepie, są strzemiona bezpieczne, dostępne w dwóch wersjach – Balotade Flexi Rainbow oraz Balotade Flexi. Wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, a częściowo elastyczne ramiona amortyzują wstrząsy. Ich niewątpliwą zaletą jest także odciążanie stawów podczas jazdy, co doceniają przede wszystkim osoby zmagające się z problemami zdrowotnymi.

Zapewniają także właściwą ochronę podczas upadku. W takiej sytuacji konstrukcja strzemion minimalizuje ryzyko zaklinowania stopy w strzemieniu. Dodatkowym atutem tych produktów jest gumowa, antypoślizgowa wkładka, a także uniwersalne zastosowanie, doskonale sprawdzą się w każdej dyscyplinie jeździeckiej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą strzemion, jaką znajdziecie na naszej stronie internetowej.