Siodło Ujeżdżeniowe Balotade® Afrodyta

2 999,99 

Profesjonalne siodło ujeżdżeniowe Balotade® Afrodyta w kolorze czarnym. Wykonane z naturalnej, importowanej skóry, posiadające system regulacji łęku.

  Darmowa dostawa od 300 zł

  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24h

  Profesjonalne skórzane siodło ujeżdżeniowe Balotade® Afrodyta.

  Afrodyta to siodło ujeżdżeniowe. Idealnie nadaje się do układania koni, oraz aktywnego trenowania ujeżdżenia. Pozwala na maksymalne wyczucie konia, oraz wspomaga komunikację z nim.

  Miękkie siedzisko o optymalnej głębokości.

  Siedzisko siodła Afrodyta jest średniej głębokości. Dzięki temu większość jeźdźców będzie czuła się w nim bardzo komfortowo.

  W siodle Balotade® Afrodyta zastosowaliśmy dodatkowo specjalnie duże klocki kolanowe. Pozwalają jeźdźcowi pewnie oprzeć nogę i łatwo podążać za ruchem konia.

  Szeroko rozstawione ławki.

  Ławki są rozstawione 7 cm od siebie. Dzięki temu Balotade® Afrodyta zapewnia dużo miejsca na kręgosłup konia. Dodatkowo doskonale rozkładają cały ciężar poprawiając jego komfort.

  System regulacji rozstawu łęku Balotade® Adjust™.

  Nasz autorski system regulacji Adjust™ pozwala na szybkie dostosowanie rozstawu łęku niezależnie od grzbietu konia. Nie trzeba wymieniać siodła. Wystarczy zwykły klucz, to nim w ciągu minuty zmienimy rozstaw siodła. Pod siodłem ukryliśmy specjalną kieszonkę, która to umożliwia.

  2 Lata Gwarancji na siodło.

  Oferujemy 2 lata gwarancji na wykonanie i skórę. Zapewniamy Ci spokój i pewność czerpania przyjemności z jazdy. Nawet po jej upływie zapewnimy serwis po preferencyjnych cenach.

  Duży wybór rozmiarów siedziska.

  Siodło dostępne jest w rozmiarach:

  • 16″
  • 17″
  • 18″

  Naturalna, bawola skóra wysokiej jakości.

  W siodle zastosowana została naturalna, importowana skóra bawoła. Dzięki jest ono trwałe, miękkie i przyjemne w dotyku.

  Informacje dodatkowe

  Kolor: Nie wybrano

  Rozstaw łęku: Nie wybrano

  , , ,

  Rozmiar siedziska: Nie wybrano

  , ,