Kulbaka Balotade® Reno

1 299,99 

Balotade® Reno to kulbaka profesjonalna. Została wykonana z naturalnej, importowanej skóry. Dzięki specjalnej, stworzonej za pomocą sieci pasów konstrukcji siedziska zapewnia świetną wygodę i amortyzację podczas jazdy.

More options
Wyczyść

  Darmowa dostawa od 300 zł

  • 30 dni na zwrot
  • Wysyłka w 24h

  Profesjonalna kulbaka Balotade® Reno.

  Reno to siodło które doskonale sprawdzi się u każdego z pasjonatów jeździectwa. Jego styl doceni każdy fan kulbak. Siodło zostało ozdobione specjalnymi stylowymi dodatkami które świetnie wyglądają, oraz przyciągają uwagę.

  W siodle zastosowana została naturalna, importowana skóra bawoła. Dzięki temu jest ono trwałe, miękkie i przyjemne w dotyku.

  Wytrzymałe, miękkie, pikowane siedzisko

  Wyjątkowe siedzisko z naturalnej skóry pozwoli idealnie porozumieć się z koniem w trakcie jazdy. A dzięki dokładnemu, ręcznemu wygarbowaniu skóry wytrzyma nie jedną wyprawę.

  W Balotade® Reno zastosowaliśmy pikowanie siedziska. Dzięki temu jest ono bardziej miękkie i wytrzymałe. Użycie tego sposobu obszycia zmniejsza także ślizganie się po siedzisku jeźdźca.

  Miękkie, filcowe podszycie szerokich ław.

  W siodle zastosowaliśmy miękki filcowy spód. Dzięki temu Balotade® Reno jest miękkie i delikatnie leży na grzbiecie. A jego szerokie ławki idealnie rozkładają cały ciężar.

  Terlica wykonana została z włókna szklanego.

  Duży wybór rozmiarów siedziska

  Siodło dostępne jest w rozmiarach

  • 16″ – Długość tybinki 36 cm, długość paneli 58 cm
  • 17″ – Długość tybinki 36 cm, długość paneli 58 cm
  • 18″ – Długość tybinki 38 cm, długość paneli 60 cm

  2 Lata Gwarancji

  Oferujemy 2 lata gwarancji na wykonanie i skórę. Zapewniamy Ci spokój i pewność czerpania przyjemności z jazdy. Nawet po jej upływie zapewnimy serwis po preferencyjnych cenach.

  Dodatkowe informacje

  Producent: Nie wybrano

  Balotade

  Kolor: Nie wybrano

  Czarny

  Rozmiar siedziska: Nie wybrano

  16", 17", 18"

  Rozstaw łęku: Nie wybrano

  M/29