Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Pokaż panel boczny

Siodło Rajdowe Balotade® Tank – Brązowe

1 499,99 

Profesjonalne siodło rajdowe Balotade® Tank w kolorze ciemnego brązu. Wykonane z naturalnej, importowanej skóry, posiadające system wymiennych łęków.

Siodło Rajdowe Balotade® Tank – Czarne

1 499,99 

Profesjonalne siodło rajdowe Balotade® Tank w kolorze czarnym. Wykonane z naturalnej, importowanej skóry, posiadające system wymiennych łęków.

Siodło Skokowe Balotade® Carbon Viper

2 999,99 

Balotade® Carbon Viper to profesjonalne siodło skokowe. Zostało wykonane z wysokiej jakości włoskiej skóry. Dzięki nowoczesnej carbonowej terlicy jest wytrzymałe, oraz zapewnia maksymalny komfort dla jeźdźca i konia podczas jazdy.

Siodło Westernowe Balotade® Bronco

1 599,99 

Balotade® Bronco to profesjonalne siodło westernowe. Zostało wykonane z naturalnych skór importowanych.

Siodło Westernowe Balotade® Rodeo

1 599,99 

Balotade® Rodeo to profesjonalne siodło westernowe. Zostało wykonane z naturalnych skór importowanych.

Siodło Australijskie Balotade® Sydney

1 399,99 

Balotade® Sydney to profesjonalne siodło australijskie. Zostało wykonane z naturalnych skór importowanych.

Siodło Westernowe Balotade® Bolt

1 399,99 

Balotade® Bolt to profesjonalne siodło westernowe. Zostało wykonane z naturalnych skór importowanych.

Siodło Westernowe Balotade® Hidalgo

1 299,99 

Balotade® Hidalgo to profesjonalne siodło westernowe. Zostało wykonane z naturalnych skór importowanych.

Siodło Westernowe Balotade® Traveler

1 599,99 

Balotade® Traveler to profesjonalne siodło westernowe. Zostało wykonane z naturalnych skór importowanych.

Kulbaka Balotade® Reno

1 299,99 

Balotade® Reno to kulbaka profesjonalna. Została wykonana z naturalnej, importowanej skóry. Dzięki specjalnej, stworzonej za pomocą sieci pasów konstrukcji siedziska zapewnia świetną wygodę i amortyzację podczas jazdy.

Chcesz kupić wysokiej jakości siodło westernowe, skokowe a może australijskie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy producentem akcesoriów jeździeckich, które wyróżnia trwałość oraz precyzyjne wykonanie. W ofercie posiadamy siodła dopasowane do cech anatomicznych koni, aby jazda była dla komfortowa zarówno dla zwierzęcia, jak i dla jeźdźca.

Odpowiednio dobrane siodło rajdowe czy uniwersalne równomiernie rozkłada nacisk na grzbiet konia, co nie tylko eliminuje dyskomfort zwierzęcia, ale przede wszystkim nie wpływa negatywnie na jego kondycję i zdrowie. Wiemy o tym doskonale, dlatego też siodła australijskie, hiszpańskie czy skokowe projektowane są z najwyższą dbałością o detale i dostosowaniem do przeznaczenia, czyli dyscypliny, jaką uprawiasz.

Siodła westernowe

Pierwszą kategorią są siodła westernowe, wykonywane z naturalnych skór. Dostępne są w różnych rozmiarach – 16’’, 17’’ oraz 18’’. Szerokie ławki umożliwiają precyzyjne rozłożenie ciężaru, a tym samym zwiększenie wygody konia. Siodło westernowe w wersji Balotade Bronco można uzupełnić o dodatkowe akcesoria, takie jak ogłowie, wodze oraz napierśnik. Elementem wyróżniającym to siodło jest także jego design, czyli stylowe ozdoby, które doskonale komponują się z kolorem skóry.

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne siodła skokowe – na przykład Balotade Carbon Viper. Model ten posiada nowoczesną karbonową terlicę, która zwiększa jego wytrzymałość. Płaskie siedzisko doskonale sprawdza się podczas skoków przez przeszkody, zapewniając bliskość z koniem, a jednocześnie właściwie zabezpieczając kręgosłup przed przeciążeniem. Siodło posiada przedni klocek kolanowy oraz przednie poduszki kolanowe z systemem odprowadzania powietrza.

Kulbaki

W ofercie posiadamy także kulbaki, produkowane z wysokiej jakości skóry. Zapewniają doskonałą amortyzację podczas jazdy oraz wyjątkowy komfort. Kulbaka Balotade Reno posiada konstrukcję zaprojektowaną w oparciu o sieć pasów. Za optymalne rozłożenie ciężaru odpowiada szerokie rozstawienie ław. Cecha ta poprawia również wentylację, a tym samym wygodę dla konia. Balotade Reno, w zakresie konstrukcyjnym, łączy w sobie siodło hiszpańskie oraz portugalskie. Każda z kulbak, podobnie jak pozostałe siodła produkowane przez naszą firmę, objęte są dwuletnią gwarancją zarówno na materiał, jak i na wykonanie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą akcesoriów jeździeckich, w której znajdziesz komfortowe i trwałe siodło australijskie, westernowe, skokowe czy rajdowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w dopasowaniu siodła do twoich potrzeb, a także szybką i bezpłatną wysyłkę. Charakterystyka poszczególnych produktów zamieszczona jest na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły lub uzyskać pomoc – skontaktuj się z pracownikiem Balotade.